logo
מאגר ספרי הזוהר העולמי דף הזוהר היומי -הרב סיני

עדות מצמררת של נער חילוני בן 15 שחווה מוות קליני בסוכות תשע"ו- הצצה לעולם הבא: גן עדן, גיהנום, המשפט בבית דין של מעלה, שכרם העצום של המצוות, מעלת בעלי תשובה בגן עדן, מלחמת גוג מגוג, משיח גאולה Youth Who Experienced Clinical Death

 מוות קליני- עדות  נער בן 15 עם הרב לוי
פורסם בתאריך 5 באוק׳ 2015

סיפור מצמרר מבחור ששמו נתן, חווה מוות קליני. הבחור נתן נשאל ע"י הרב רמי לוי שאלות מה ראה ומה חווה, נתן מספר לרב כי ראה את מלחמת "גוג ומגוג" והגאולה וכי הדיינים היו מגדולי הדור האחרונים זיע"א.

צפה ב-'הרב רמי לוי שליט"א – עדות מצמררת מנער חילוני בן 15 שחווה מוות קליני' וחזר עם מסרים חזקים !!

 

 

 

 

לצפיה: לחץ על התמונה

Susan Constantine Professional Review of 15 Year Old Natan's Near Death Experience

 

הרב הצדיק חכם רמי לוי שליט"א מראיין את נתן הנער בן ה15 שמספר את המוות הקליני שחווה ומספר על גוג ומגוג ושגדולי הדור האחרון היו שופטיו בבית דין של מעלה בינהם מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל ומר"ן הרב אלישיב זצ"ל (ממליץ לשמוע את סיפורו המחזק של הרב רמי לוי שליט"א שנקרא סיאנסים בחרמון בערוץ זה סיפור מפוצץ שכל ומחזק) על זה שאובאמה הוא כנראה גוג תראו הסרטון "אובאמה נחש 2 " שמוכיח בראיות חזקות שכנראה שזה הוא …עם כל זאת אין לראות בכך חישוב קיצין אלא בבחינת שמה ואולי (ויש לקחת בחשבון שגם קליפת נוגה יכולה להטעות ולהראות לו כל זאת כדי לייאש מהגאולה אם לא תגיע כמו שמתאר הנער ולכן יש לחשוש לדבר ובכל מקרה נחכה למשיח בכל יום שיבוא ולקוות שאכן אנו בגאולה ושנפתחה גוג ומגוג בכ"ז באלול תשע"ה כדברי הנער עם כל מה שקורה עם רוסיה וסוריה ודעאש וכל הבלאגן העולמי שברגע יכול להתלקח למה שהנער מתאר..ימים יגידו ועל כולנו להתחזק ולא לעקשות עורפנו שלא נאבד חס ושלום שידוע שמי שלא יחזור בתשובה ויעשה מעשי חסד ומצוות ..יאבד כלשון הרמ"ק הקדוש-רבו של האר"י הקדוש.)
להורדה בחינם של ספר ההוכחות שיש בורא לעולם והתורה אמת -מאת עו"ד ערן בן עזרא לחץ כאן:http://www.box.com/s/14ecd2nde7kfna5a…

מומלץ לבקר בבלוג שלנו שבו אלפי סיפורים מחזקים ומאמרים http://eranbenezra.blogspot.co.il/

ערוץ זה שייך לעו"ד ערן בן עזרא מחברו של ספר ההוכחות רב המכר שמוכיח שיש בורא לעולם והתורה אמת -בהוכחות לוגיות שכלתניות ומדעיות ,הספר שהחזיר בס"ד עשרות אלפים בתשובה .מומלץ לראות כאן עוד סרטונים ולפרסם הערוץ לחבריכם .הספר שנכתב לשם שמיים ללא אינטרס במחירים מסובסדים ניתן להשיגו באופן פיזי מרבי אשר אדרי הי"ו במספר 053-310-2912 או בחנות של פנחס ראובן הי"ו בבני ברק ברחוב השומר 74 קומה ד ימים א-ה משעה 12:0021:00
ספר ההוכחות במהדורה של 698 עמודים בכריכה קשה במחיר עלות הדפוס של 15 ש"ח.

תראו שאר הסרטונים שלי כאן בערוץ זה שכולם מוקדשים לשם שמיים
למי שרוצה לקרוא עוד הוכחות לאמיתות התורה תורידו בחינם את ספרי שנקרא ספר ההוכחות שהתורה אמת ויש בורא לעולם בהוכחות לוגיות ומדעיות ושכלתניות
שלכם עו"ד ערן בן עזרא/

לשמיעת  הסרטון  של  הנער בן 15:  ( בקובץ mp3

מה בדיוק הוא ראה בעולם העליון?

א) הוא היה בבית דין של מעלה וראה את הרב עובדיה והרב אליישיב

ב) הוא סיפר שהוא הצליח לראות בו זמנית לארבעה כיוונים , הנשמה לא מוגבלת

ג) הוא סיפר שעם ישראל נמצא במצב ממש קשה ואם לא נתעורר לתשובה לא יהיה קל

ד) הוא אמר שגילו לו שבכ"ז באלול החל תהליך לא פשוט בעולם שיגיע לישראל בקרוב ממש

ה) יש סיכוי גדול שניגאל בעוד כמה חודשים בין אם נעשה תשובה ובין אם לא נעשה תשובה

 

הנער   מדבר על מלחמת גוג ומגוג והגאולה ומשיח  ואומר שאובמה הוא גוג  הדיבורים על משיח והגאולה מתחיל באזור הדקה ה-27

תרגום לאנגלית של המוות קליני בענין הגאולה

 

 

 

בס"ד

http://v871.com/nathan-vision.htm

 

עדכוני כ"ט בתשרי ה'תשע"ו / 12.11.2015

נער בן 15 שחווה מוות קליני וחזר מן החיים טוען כי בשמיים גילו לו כיצד תתרחש הגאולה העתידית – על אובמה שיילחם בישראל, על השמדת צה"ל בתוך יומיים, על פצצות האטום בת"א ובחיפה ועל המיליונים שימותו

http://v871.com/nathan-vision.htm

(עידן יוסף, News1 )

▪  ▪  ▪

נ', נער בן 15 ממרכז הארץ, נסע עם אמו בחול המועד סוכות להתארח אצל דודו במודיעין. הוא היה חולה באותו יום. אחר-הצהריים הוא החל לרעוד, חש קור בידיו וברגליו, וסבר כי עליו לנוח. נ' נכנס לנוח ומכאן ואילך הוא מתאר סיפור מוות קליני, שנמשך כרבע שעה ובמהלכו התגלו לו לדבריו סודות מן העולמות העליונים על החיים שאחרי המוות ועל הגאולה העתידה. את הדברים סיפר בפני קהל שנאסף בשבוע שעבר בבית כנסת בשכונת מקור ברוך בירושלים, כשלצידו הרב רמי לוי אליו פנה לספר על שאירע לו.

 

הדברים תועדו בווידאו, מופצים ביוטיוב, וזכו לעשרות אלפי שיתופים ברשת החברתית ומחוללים סערה בציבור הדתי. אולם מטעמי היותו של הדובר קטין אנו מנועים מלחשוף את זהותו. דבריו של נ', שנישאו במשך שעה ארוכה, מובאים כאן בלשון נוכח בעיבוד לשוני קל מטעמי עריכה, והם על אחריות אומרם

 

(ציטוט):

פתאום יצאתי מן הגוף דרך האף ולא ידעתי מי אני – הגווייה שעל המיטה או הרוח שמרחפת שני מטרים מלמעלה. אני עולה עוד ועוד, רואה את כדור-הארץ מבחוץ ונכנס למעין מנהרה ענקית. בקצה המנהרה היה אור קטן מאוד. המנהרה הייתה עיגולים-עיגולים (ספירלה?, ע.י.) עם נשמות מסביב. האור הלך ונעשה גדול יותר. היה זה אור שנסך בי אהבה וביטחון. לא ניתן להשוות זאת לאור כלשהו שקיים בעולם. האור דיבר איתי בלי לומר מילה. נשאלתי אם אני רוצה למות ושאלות נוספות. הבנתי שאם אחצה את קו האור לא אוכל לחזור יותר. עניתי על השאלות שאיני יודע.

 

light-sea. מוות  קליניjpg

 

הגעתי לתוך אולם ענק ועצום. ראיתי שם אנשים לבושים יפה. אני הייתי לבוש ברישול ועם דם. כל האנשים באו לקראתי בשמחה ומחאו לי כפיים. סבא שלי שמח שאני שם ולחץ לי את היד. ראיתי שם גם את סבתא של אימא שלי. ראיתי הרבה אנשים שמתו, שאת חלקם אני מכיר. לנשמה אין איברים. היא מעין רוח בצבע צהוב-לבן. אתה יודע מי זה, שומע את קולו, יכול לדבר איתו, יודע כל מה שעשה בחייו והיכן הוא נמצא. נכנסתי פנימה ושם הייתה במה גבוהה מאוד שעליה היו שלושה אורות – אור אמצעי גבוה, ומימיני ומשמאלי היו אורות קטנים. האורות העידו עלי. הימני אמר את הדברים הרעים שעשיתי והשמאלי את הטובים. היה שם בית דין, ושני דיינים, פתאום נהייתה דממה בחדר.

 

למעלה אין מושג של זמן. הרגשתי כאילו הייתי למעלה כמה שנים וכשחזרתי לארץ התברר לי שזה ארך בסך-הכל רבע שעה. למעלה אמרו לי שאחרי שלוש שעות מוות כבר לא ניתן לחזור. ראיתי המון נשמות מסתובבות ביקום. אין להן איברים. אתה יודע עליהן הכל ויכול לתקשר איתן.

 

הראו לי את סרט חיי באלפית שנייה מהיום שנולדתי. האור התחיל להגיד כל דבר הכי קטן שעשיתי בכל שנייה מחיי. למה עשית עבירה כזו ולמה עשית עבירה כזו. כולם הסתכלו עלי. חשתי מבוכה ובושה שאי-אפשר להסביר. אחרי כן הגיע הקול הטוב שאמר את הדברים הטובים שעשיתי. על כל דבר קטן הרגשתי הרגשה עילאית. כל מצווה קטנה הופכת עולמות. כאשר הוקראו העוונות צעקו לי רשע-רשע, וכאשר המצוות צעקו לי צדיק-צדיק. ככל שהאור התגבר השכר שלי היה גדול יותר. בעבירות היו מלאכי חבלה – אנשים נמוכים לבושי שחור עם זקנים ארוכים מאוד ועיניים רושפות אש. בכל פעם שהייתה עבירה הראו לי אש. לקחו אותי שני אנשים עם כנפיים. לא היו לי ידיים. ראיתי מכל הכיוונים. באותו רגע ידעתי גם מה קורה עם הגוף שלי וכל מה שקורה בעולם, אבל לא היה אכפת לי מזה.

 

הורידו אותי אולם למטה למקום שקרוי "גן עדן תחתון". פתחו לי את השער וראיתי אנשים לומדים תורה. ראיתי שם [אור] יפהפה, שֶמה שראיתי בהתחלה הוא כלום לעומת האור הזה, שגורם לך לרצות להישאר שם לנצח. הרחתי ריח טוב שלא ניתן לתאר. הרגשתי שזו רק הכניסה לגן עדן. זו הדרגה היותר תחתונה. בגן עדן יש היכל מיוחד גדול וגבוה לאנשים שמתגברים על החטא. גם מי שעושה מצוות בצער כי קשה לו זה דבר גדול. האנשים עם הכנפיים רצו להכניס אותי לגן עדן, אבל מלאכי החבלה לא הסכימו ורצו להראות לי מקום אחר. מלאכי החבלה לקחו אותי למאזניים גדולות. בצד אחד שמו את המצוות ובצד שני את העברות. המאזניים התנדנדו ונראה היה כאילו העברות גוברות אבל בסוף המצוות הכריעו. שמחתי. למעלה אין בחירה ומה שעשית לא ניתן לתיקון. בבית דין של מעלה יש מידת חסד ורחמים על מי שפחות מגיל 20, ועלי קצת ריחמו. מדקדקים בעבירות יותר עם מי שמעל גיל 20.

 

"שמעתי צרחות איומות"

ראיתי למעלה מיליוני דברים שאיני יכול לתאר. גהינם הוא דבר לא פשוט. אפילו לא נכנסתי לשם. רק שמעתי על זה והרגשתי מה שהם מרגישים. קשה מאוד-מאוד. שמעתי צרחות איומות של אנשים. הבנתי מה מרגישים בכל מדור בגהינם. זה מפחיד ביותר. אני זוכר שמות של חלק מהמקומות של מדורי הגהינם – צלמוות, מור – שמשם כיתות-כיתות של אש. ידעתי מי האנשים ששם וכמה זמן הם שם. צואה רותחת הוא מדור בגהינם [על-פי הגמרא, נידון בה מי שמלעיג על דברי חכמים, ע.י.]. זה ים ענק וחשוך. בתאים יש מלא אש. מלאכי החבלה מחזיקים שוטים של אש וזורקים לשם אנשים. לזה הכוונה כשאומרים בתפילת 18 "מלך ממית ומחיה" – הקב"ה ממית את הבנאדם בשריפה בצואה הרותחת ואז מחיה אותו עוד פעם, וכך עוד פעם ועוד פעם לנצח נצחים. היו שם גם דתיים שהתפלאו שהם שם. יש אנשים ששיחקו אותה כאן צדיקים אבל למעלה הם בגהינם.

 

כל עבירה גורמת צער בשמיים לפי דרגתה. גאווה ודיבור בבית הכנסת בזמן התפילה (אפילו בין תפילת לחש לחזרת הש"ץ), גילוי עריות, שפיכות דמים מי שלא שומר על עיניו ומסתכל על בנות פרוצות, מי שמוציא זרע לבטלה ולשון הרע ומי שמחלל שבת בפרהסיא (אפילו רק לדבר עם מישהו בפלאפון בשבת) נחשבים עברות גדולות. למי שמלבין את פני חברו אין חלק בגן עדן והוא במדור השביעי בגהינם. יש עבירות שנשים נענשות עליהן בחומרה רבה יותר מאשר גברים כגון גאווה ולשון הרע. ראיתי אנשים שבעולם הזה היו גדולים – נשיאים ורמטכ"לים – אתם לא יודעים מה הם מקבלים שם… זה לא משנה שאין לך כסף בעולם הזה. למעלה גם ככה לא יהיה לך כסף. כל חייך כאן, כל שנייה, הם ניסיון אחד גדול. שואלים למה הקב"ה ברא את העולם, והתשובה היא שזה כדי להטיב לברואיו – שנעשה מצוות ונקבל עליהן גמול.

 

גם היהודי הכי רשע עשה מצוות ומגיע להם שכר. הקב"ה נותן לרשעים שכר בעולם הזה של וילות ומכוניות, אבל בעולם הבא חוטפים כאפה של החיים. מי שצדיק מקבל את הייסורים בעולם הזה, ובעולם הבא מקבל את כל הטוב שיש. ניתן לחזור בתשובה אפילו בדקה – לבקש מהקב"ה סליחה על החטאים ולא לחזור עליהם. לאדם שחזר בתשובה לא מזכירים את העבירות שעשה. יש עבירות שביקשתי עליהן סליחה בעולם הזה ולא הראו לי אותן.

 

בהתחלה חשבתי להישאר, אבל אחרי שהראו לי את הגהינם העדפתי לחזור למטה כדי לעשות עוד מצוות. הסבירו לי שיש לי זכות אבות על כך שאני למעלה. כשהחלטתי שאני רוצה לרדת ראיתי משהו מפחיד פי מיליון מכל מה שראיתי – תחילה לא הבנתי מה ראיתי. אדם עם כל האברים שהוא ענק ביותר עד שאינך יכול לראות את סופו. כולו היה ידיים, הרבה שיניים, מנעליו יצאה אש והיה לו קלשון של שלוש שיניים. לא משנה מה תעשה – ממנו אינך יכול לברוח. הבנתי שזה מלאך המוות. הוא אחז בי בחזה, אמר לי בקול מפחיד שאעשה הרבה מצוות, אחרת אשלם".

 

הגאולה החלה

נ' סיפר לקהל הנוכחים גם על העתיד לבוא, כפי ששמע. "למעלה", הוא מסביר, "ככל שמדברים על משהו הרבה זה אומר שהוא קרוב. הרבה נשמות בכו על זה. יש לא מעט דברים שראיתי ואין לי את המילים להסביר. יש כמה דברים שנאסר עלי לומר".

 

הגאולה וביאת המשיח יהיו אוטוטו בחודשים הקרובים. עכשיו אנחנו בתקופה בכלל לא טובה. כל הפיגועים הקטנים מאחדים אותנו והקב"ה עושה את זה כדי לעורר אותנו. ברגע שקורה משהו לאחד מישראל כולם מתאחדים. אבל אנשים לא מבינים זאת ולכן הקב"ה מביא דבר ענק שכולם יתאחדו ויחזרו בתשובה. הולכים לקרות דברים רעים ממש שיימשכו שבועיים, אבל תלוי למי. אם כולם יחזרו בתשובה ויתאחדו זה לא יקרה. עומדת לפרוץ מלחמה גדולה בה יהיה מעורב כל העולם. את המלחמה יתחיל אדם שנקרא גוג, הוא ברק אובמה. הוא יביא לכאן את צבאו ויילחם נגדנו. בהתחלה בכל העולם ירצו את ירושלים. במלחמה ימותו כמה מיליוני אנשים ויינצלו ממוות מי שחוזרים בתשובה ועוסקים בתורה או בגמילות חסדים.

 

בשלב הראשון יילחמו הגויים שירצו את ישראל זה בזה, ובהמשך הם יתאחדו ויילחמו נגדנו. במלחמה ימותו כמה מיליונים מעם ישראל וכמספר הזה יהיו שימותו מאומות העולם. צה"ל יצליח להדוף את המתקפה במשך יומיים שלאחריהם הוא לא יהיה קיים יותר וכולם יהרגו אותנו, ולא יהיה לנו במי להיעזר אלא בקב"ה. את המלחמה נגדנו יוביל אובמה ויצטרפו אליו אירן, רוסיה, קוריאה הדרומית וכל 70 אומות העולם. דאעש יחטפו אנשים שלנו, יענו אותם ויהרגו.

 

פליטה בהר הזיתים

הכל יתחיל בבום. למעשה המלחמה כבר התחילה בכ"ז באלול תשע"ה (11 בספטמבר 2015). ביום אחד הכל יפרוץ וכל העולם יבין שפרצה מלחמת העלם השלישית. בתחילה כולם יילחמו זה בזה ואנחנו נהיה מחוץ לתמונה, ואחר כך יתאחדו ויבואו נגדנו. במהלך המלחמה יירו הגויים רקטות וטילים על ישראל. תופעל גם פצצת אטום, אבל קטנה. הקב"ה יעצור אותה בשמיים והיא לא תיפול. אחרי כמה שבועות תיפול פצצת אטום על שתי ערים – תל אביב וחיפה. כל ישראל תיכבש, ויגיעו עד ירושלים ממש. אבל בירושלים תהיה פליטה ושם יינצלו אנשים. מצד שני, גם שם תהיה מלחמה ורק מי שזוכה ניצל.

 

הר הזיתים בירושלים ייבקע לשניים. בשנייה שייבקע יתגלה המשיח לעיני כולם. הוא יעמוד בפתחו של הר הזיתים ויאמר מי זוכה להיכנס ומי לא. מי שלא זוכה להיכנס נשאר בחוץ ומת, ומי שזוכה להיכנס – מוגן וניצל.המשיח יעריך את האדם לפי הקדושה שלו – האם הוא ירא שמיים אמיתי ולא ירא עונש. בקיעת ההר לא תיעשה כתוצאה מרעידת אדמה או מפצצת אטום. שני מתים שיקומו לתחייה יעלו משני צדדים וההר ייבקע. המשיח יילחם באובמה, יהרוג אותו ויקבור אותו בארץ-ישראל.

 

לא יכולתי לדעת מי יהיה המשיח, אך יכולתי לדעת מה התכונות הנדרשות כדי להיות משיח. המשיח אינו אדם שמת אלא אדם שחי פה בארץ-ישראל, חשוב מאוד ומוכר לאנשים, אבל כאשר הוא יתגלה הכל יהיו מופתעים מכך שהוא המשיח, שיש משיח ושהקב"ה ותורתו אמת. הוא חילוני בעל תשובה שמעולם לא עשה עוונות. הוא אדם גדול שמחזיר בתשובה ואינו יודע היום שהוא המשיח, אבל נשמתו יודעת.

 

נקמת הבורא

אחרי בקיעת הר הזיתים יבוא הקב"ה בעצמו בחלוק ענק שעליו כתמי דם של כל היהודים שנהרגו בכל הדורות על-ידי הגויים בשל היותם יהודים וינקום בכל הגויים, ועל זה הפסוק "אל נקמות השם, אל נקמות הופיע. הינשא על כל הגויים". בכמה דקות הכל יקרוס בכל העולם – בניינים, חומות, מדרגות. מהגויים יישארו מי ששמרו על שבע מצוות בני נוח. זה יהיה יום ללא לילה ויהיה אור 24 שעות.

 

תהיה זו רק התחלת הגאולה. ייקח זמן רב [7 חודשים לפי ספר יחזקאל, ע.י.] עד שיפנו את כל הגופות. האור שראיתי למעלה יירד למטה לעולמנו יחד עם בית המקדש שיירד מהשמיים. אחרי שבועיים תהיה תחיית המתים ומי שיזכה לה הם רק הצדיקים שהיו בגן-עדן. הרשעים יישארו בגהינם ולא יזכו לצאת משם יותר. תחיית המתים תיראה כך: הקברים ייפתחו וייצאו מהם אנשים ללא הבעת פנים של שמחה או עצב. הם יהיו שלמים בגופם, לבושים בבגדים יפים ויתחילו ללכת. הם יודעים שהיו למעלה ויזכרו שהיו למעלה. בצדיקים שיקומו יהיו גם גדולים מאוד – רבי שמעון בר יוחאי, משה רבינו, שלושת האבות. נוכל לראות אותם ממרחק של כמה מטרים אבל יהיה אסור להתקרב אליהם כי מרוב הקדושה שלהם עלולים להישרף במקום. יכולים להיות גם מי שהיו בגהינם לפרק זמן מוגבל כדי לנקות את עוונותיהם (למשל יומיים, שלמעלה נחשבים להמון זמן) ואחר כך מגיעים לגן עדן וקמים לתחייה.

 

דעת המומחה: האם זה אמין?

מומחה לשפת גוף: הנער אמין ומתאר את החוויה הסובייקטיבית שחווה, מה שלא בהכרח מעיד על אמינותה, לגבי הפרשנות והתיווך – זה כבר עניין אחר

▪  ▪  ▪

News1 הושיב את רמי צוֹר, מומחה לשפת הגוף ולתקשורת בין אישית, ומראשוני העוסקים בתחום זה בישראל, לצפות בסרט. צור אומר כי "הנער עבר חוויה ואפשר לראות זאת באופן ברור. לפעמים קשה לו לתאר מה ראה, כמו שקשה לתאר חלומות. נראה שהוא בא מבית המחובר לחוגי ש"ס. אולי יש לו בבית תמונה של הרב עובדיה יוסף ושל רבנים אחרים. תופעות מעין אלה שלא ברור אם הן מוות קליני או התעלפות יש קישור בין החוויה לדמויות מוכרות מחייו. הוא נזקק לרב המתווך שיסביר לו, ומן הסתם עזר לו להשלים חלק מהתמונה. אמירות דומות נשמעו בעבר גם מאוטיסטים.

 

"נראה שלנער יש תסמונת כלשהי שקשורה בחוסר סבלנות. לא נראה שהוא קורא הרבה. פעמים רבות הוא מרים את עיניו למעלה. מחקרים אומרים כי בני אדם מתחלקים בחוויותיהם לכמה סוגים: שמיעתי, תחושתי וראייתה. הוא נמנה על הסוג האחרון אליו שייך היום רובנו. בעיקר בגלל הסמארטפונים רובנו חווים הכל דרך ראייה. זה מתבטא במשפטים כמו 'אתה רואה מה אני אומר', 'לא נראה לי' וכדומה, ומתאפיין בדיבור מהיר שנקטע באמצע לטובת עניין אחר כדי להדביק את תיאור התמונות שרצות במחשבה. כאשר הוא מזכיר את הרב עובדיה לא עלו עיניו למעלה, אולי כי עזרו לו להיזכר.

 

"את תיאורי המשיח, גוג והר הזיתים הוא כנראה חווה, אך אין זה מוכיח שמה שחלם הוא אמת. הילד אמין לגבי מה שהוא טוען שראה. ההתרגשות והחוויה אכן ניכרות וככל שהוא 'מתחמם' הוא נכנס יותר לתוך הסיפור. החוויה הסובייקטיבית נכונה ומקושטת והתיאור חי.

 

"איני יודע מה הקשר המוקדם, אם היה כזה בינו לבין הרב. אבל רואים שהרב לפעמים אומר משהו והוא ממלמל מיד אחריו במהירות גדולה כאילו הוא מובל. נראה כי מצא מורה רוחני שעליו הוא נשען ובו מאמין. זאת בניגוד לתשובות שהוא נותן לאנשים בקהל, שמישהו שואל משהו והוא עונה 'לא יודע'.

 

"באשר לרב, הוא בא עם אג'נדה. הוא חש שיש כאן סיפור אמיתי ומשתמש בו כדי 'להוכיח את צדקת דרכנו', אבל לא משתמש במניפולציות כבדות. הילד אמין כאמור, אך התרגומים הם כבר סיפור אחר."

מקור:

http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-106471-00.html

 

מסר חדש מנער בן 15 בעקבות יציאת נשמה: המשיח חי בארץ ● התגלותו קרובה, עניין של חודשים ● בקרוב תתחיל מלחמת עולם שלישית ● בהמשך, יתאחדו מדינות העולם נגד ישראל ● אובמה הוא גוג ● צה"ל יחזיק מעמד במלחמה רק יומיים ● מיליונים מעם ישראל יאבדו ● דאע"ש יחטפו אנשים ויתעללו בהם ● פצצת אטום תיפול בתל אביב ובחיפה ● הסתייגויות שלנו.

עדכוני כ"ו בתשרי ה'תשע"ו / 9.10.2015

מדוע המשיח אמור להתגלות ולהנהיג בקרוב?!
כל הסימנים כבר ברורים, רק תפקחו את העיניים!

עדכוני ה' באייר ה'תשע"ד / 5.5.2014

לדף הבית

 

"Chilling Testimony (About The End of Days) From A Youth Who Experienced Clinical Death"

BS”D

This fascinating video is starting to make the rounds as the word is spreading of 15 year old Natan's near death, out of body experience that took place on the first night of Sukkot. Natan who comes from a secular background had never learnt before in Yeshiva, nonetheless he describes from his experience exactly what is written by the prophets and in the holy books regarding the end of days. If your Hebrew is OK, you are encouraged to watch the entire video. It will shake you up… I have listed some of the main points below. Fasten your seat belts…

1. Natan felt extremely ill with chills and a cold feeling in his hands and legs. His body shook, hurt and he suddenly found himself hovering over his body 6 feet in the air.
2. He kept rising and rising, saw the whole earth and eventually was lead to a tunnel.
3. He saw a light that was full of love and security. He can’t properly explain how amazing this was.
(I will skip the part regarding his personal judgment and get to the part regarding the Moshiach and Gog and Magog that starts at 27:30).
4. The Moshiach is already here and is very well known! People will be very very surprised. His is a Baal Tshuva who has not sinned once since his tshuva. He also helps others to be chozer btshuva.
5. The war of Gog and Magog started on the 27th of Elul the 11th of September 2015, and it will get much worse in the weeks or months to come.
6. There will be a huge World War that will eventually lead the nations of the world to unite and attack Israel and Jerusalem.
7. The leader of the free world is know up above as Gog. Gog is none other than… Barak Husain Obama.
8. The whole war will last only about two weeks.
9. The Jews who did not keep Torah and Mitzvot will die. (Hashem Y’rachem). The number will be in the millions. This is in addition to the non Jews who will also perish.
10. Tzahal will last only two days. Secular zionism (the flag, yom ha’atmaut) carries no merit.
11. Har Hazaitim will split into two and the Moshiach will be revealed. Moshiach will be able to sense by smell who is a real God fearing Jew and who is not.
12. Moshiach will fight against Gog and kill him. Gog will be buried in Israel.
13. During the war, two Atomic bombs will be shot at Israel and Hashem will suspend them in the air for two weeks. They will eventually fall on Tel Aviv and Haifa. Hashem Y’rachem.
14. Israel will be captured but the worthy will survive in Jerusalem.
15. The Moshiach will wear a garment that is stained in blood. The blood symbolizes all the Jews who were killed kidush Hashem. The Moshiach will then take revenge on the nations of the world who have oppressed us throughout the years.
16. It will take a very long time to burry all the dead.
17. Only those who do real tshuva will survive.
18. Those who make tshuva will inherit the highest level of heaven.
19. The Beit Hamikdash will descend from heaven and there will be a revival of the death. (This will take time and not happen immediately).

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*