logo
מאגר ספרי הזוהר העולמי דף הזוהר היומי -הרב סיני

פרשת כי תישא מאת הרב הגה"צ אריה ברדה – ע"פ הזוהר הקדוש

 

 

 

בשעה טובה ומבורכת נפתח האתר הקדוש  של הרב: אריה ברדה

:http://www.aryeberda.co.il/

  לצפייה בפרשת השבועכ "כי תישא," ע"פ הזוהר הקדוש  לחץ על הקישור הבא:

http://www.youtube.com/watch?v=ZwxgEUvof8A  פרשת השבוע "כי תשא"

סרט השבוע.."הראני את כבודך"

http://www.youtube.com/watch?v=O8E6NIvQ5hc סרט השבוע.."הראני את כבודך"

 

כל עולם הזוהר הקדוש: תורת הזוהר..תיקוני הזוהר..וזוהר חדש על גבי 36 דיסקים

שכל דיסק 10 שעות שמיעה ו-30 שיעורים בכל דיסק.

סך הכול 1062 שיעורים הקדושים בעולם..

בשיתוף עם האדמו"ר מהאלמין  הגה"צ הרב שלום יהודה גרוס נשיא "מפעל הזוהר העולמי".

כל התנ"ך תורה נביאים כתובים על גבי 20 דיסקים קריאת רדיופונית

וליווי נעימות..ועל אודות וקורות חייהם של כל התנ"ך..

"מסילת ישרים" של הרמח"ל ועל אודות חייו הסוערים ונעימות..

""פלא יועץ" של רבי אליעזר פאפו זצ"ל ועל אודות חייו ונעימות..

"פרקי אבות" עם נעימות רקע וקריאת רדיופונית ואודות המסכת.

ועוד הרבה דיסקים בקדושה עליונה לעם ישראל הקדוש והטהור.

          כנסו ותתענגו באתר הקדוש בעולם

              עולם של הדיסקים הקדושים בעולם

 

 

4 comments

 1. גדליה שור

  ב"ה
  בוקר אור לכל חברי מפעל הזוהר העולמי המקשרים את כל עם ישראל שכולם יכנסו למשפחת הרשב"י שיחיו עמו"ש אמן
  עוד לא היה לי זמן לשתות קאפא, ופתחתי את המחשב וראיתי ממש הגאולה לפני, התמונה של משיח צדקינו ועני רוכב על החמור, [ולפי האור החיים הקדוש זי"ע, שהייינו אתמול בציונו הקדוש והטהור, אומר בפרשת השבוע שכשידוע היה לו הנשמה של משיח והבעל שם טוב זי"ע היה נפש של משיח, ואם היו נפגשים ביחד היה בא משיח צדקינו, כידוע הסיפור.
  אך מה שנפלא שבדיוק בפרשה הזו בו נפטר בפרשת בלק אומר האור החיים הקדוש שמשיח יבוא בדרך הטבע שהשם יתן לאחד את הנשמה והכוח והוא יהיה משיח, וזה יהיה בדרך הטבע, אם כן כל אחד שיעשה הדברים הכי טובים יכול לזכות להיות משיח, וכתוב בבעל שם טוב שכל יהודי יש לו נשמת משיח.
  ובביאורי אגדות (אפיקי ים – סנהדרין דף צ"ח ע"א), כתב וז"ל: וכמ"ש בהקדמת תיקונים (ד' ב ע"א) ולית צפור אלא שכינתא דאיהי מתתרכא מאתרהא הה"ד שלח תשלח וכו' ועוד כן איש נודד ממקומו דא משה דכתי' והאיש משה עניו מאוד וכו' דאתתרך רוחי' אבתרייהו ועוד כן איש נודד ממקומו מאן דאיהו איש צדיק דאזל נע ונד מאתרי' כשכינתא וכו', ופי' רבינו שם דנשמת משה מתלבש בכל דור בתלמידי חכמים וצדיקים שבדור, {ובוודאי שהרב ברדא שליט"א מהם} ויסורי הצדיקים וגלותם הם יסוריו וגלותו שעליו נאמר והוא מחולל מפשעינו. וכבר נת' שקץ של אחישנה הוא מוכן בכל יום אם ישובו ישראל והוא ביאת משיח בן יוסף, אבל משיח בן דוד זמן קבוע לו שאי אפשר לו לבוא עד גמר התיקון והבירור.
  וכל זמן שלא נשלם התיקון עד סוף העקביים אז השכינה עדיין חולה שמתלבשת בקלי' לברר משם מה שצריך, וכן נשמת משיח בן דוד עמה קשור שם כמו שכתוב (שיר ז ו) "מלך אסור ברהטים". מה שאין כן משיח בן יוסף הוא יכול לבוא בכל יום אם בקולו תשמעו, ועליו אמר דהוא שרי חד ואסיר חד וכו' ר"ל שביאתו יכול להיות אף שעדיין לא נתרפאו כל הכאבים, והם התלוים באיברי השכינה שהסט"א אוחזת בהם, וצריכה להיות עמהם בגלותא עד שיבררו ויעלו עמה, ונמצא שאין הרפואה עדיין בשלימות וכל זמן שלא נשלם גמר הבירור אז עדיין הצדיקים נשמתן דלהון פרחין עמה עד שיבוא קץ האחרון, וזה שאמר דכולהו שרו ואסירי בחד זימנא, מה שאין כן נשמת משיח בן יוסף שרי חד ואסיר חד, דילמא מבעינא וכו' שהוא יבוא קודם הזמן ליגאול ישראל משעבוד מלכיות קודם גמר הבירור וכמו שכתבתי, עכ"ל, עיי"ש עוד באריכות.]

  ואני גם מאחל מזל טוב לא רק להרב הצדיק רבי אריה ברדא שליט"א – אלא לכל עם ישראל שזכו עם ישראל לאלף שישים ושתיים שיעורים על הזוהר הקדוש, ועוד דיסקים, זה זכות מאוד גדול.

  שמעתי כבר כמה שיעורים מהצדיק הזה, זה ממש תענוג גן עדן, ומי שלא שמע את זה לא יודע מה זה טעם גן עדן, וזה נתן בנפשי חיות כזה, שאם היה לי זמן הייתי שומע עשר שעות ביום, כי כאן שומעים תורת אמת, ודברים היוצאים מן הלב נכנסים אל הלב. אבל לפי העבודה הקשה שלי 10 שעות ונסיעות בכל יום אין לי ממש זמן, אבל אשרינו שזכינו.

  בוודאי הוא יהיה מהיושבים ראשונה במלכות אצל משיח צדקינו שיתגלה במהרה בימינו אמן.
  בכבוד רב
  גדליה שור
  באר שבע

 2. שלום חיים

  שלום לכל חברי מערכת מפעל הזוהר העולמי
  אחר דרישת שלומכם הטוב באהבה רבה ובלב ונפש חפצה
  הננו באתי בשורותי אלה לכתוב לכם על הדבר הגדול שאתם עושים כאן באתר וכן שאתם מפרסמים בכל העולם כולו על קדושתו של הגאון והצדיק והקדוש הרב בעל הסולם זכותו יגן עלינו
  איני צריך לכתוב אפילו מילה אחת כי הדברים שפירסמתם הן די והותר ואין לי כלל מה להוסיף על דבריכם המפליאים כל רואה וכל שומע
  יש לי רק לומר ברוך ה' שיש לו בעולם מפעל כזה,
  עוד אודה לכם על האתר החדש שראיתי האתר העולמי של הרב הצדיק אריה ברדא שליט"א, דבר אחד רואים אצלכם ברור שלא רואים באף מקום, שיש לכם אהבת ישראל, ואצלכם יש רק דבר אחד לפרסם את הזוהר הקדוש, ולא אותכם, ומי שעוסק בזוהר הקדוש אוהבים אחד את השני ולא מחפשים כבוד, רואים את זה בלי משקפיים גם כן.
  וזה מה שאמר הלל הזקן לגר, ואהבת לרעך כמו זה כל התורה כולה, וכמו שכתוב בתניא, אורייתא וקודשא בריך הוא וישראל חד הוא. ומי שאוהב את כל אחד מישראל אוהב את הקב"ה, ותורתו הקדושה.
  עוד אברך אתכם על הפעולה הגדולה שאתם עוסקים במלחמה נגד הערב רב, שמעתי הדרשות שלכם, זה משהוא מיוחד, רואים בעליל, מי הם הצדיקים ומי הם הערב רב. אלו שלא רוצים ללמוד זוהר הקדוש הם לא רק ערב רב, אלא הם שותפים של עמלק כמו שהבאתם מהזוהר הקדוש.
  שבת שלום ומבורך לכולכם ולכל עם ישראל
  שלום חיים מהמרכז

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*